آوانی دیره

avani deira

معرفی و تصاویر

هتل آوانی دیره 5* (avani deira)

 

هتل آوانی دیره دبی در اصیل‌ترین و متنوع‌ترین بخش فرهنگی دبی واقع شده است، در منطقه تجاری مرکزی دبی، تنها ده دقیقه و 4 کیلومتر با فرودگاه بین‌المللی دبی و بازارهای طلا و ادویه معروف دنیا فاصله دارد. ایستگاه متروی ابوبیکر در آستانه درب منزل قرار دارد و هتل برای بازدید مهمانان از خیابان‌های پرجنب‌وجوش دیره و منطقه تاریخی کریک، جایی که تاکسی‌های آبی محلی «ابرا» در آن تردد می‌کنند، موقعیت خوبی دارد. میهمانان می توانند از وای فای رایگان در سراسر ملک استفاده کنند.

اتاق های هتل آوانی دیره دبی دارای نور طبیعی روز و وسایل مدرن مانند تلویزیون صفحه تخت، ایستگاه پایه آی پاد و گاوصندوق هستند. آنها همچنین دارای امکانات چای/قهوه هستند. سوئیت‌ها شامل اتاق نشیمن، دسترسی رایگان به سالن اجرایی و ترانسفر فرودگاهی هستند.

رستوران تمام روز ناهار خوری هر روز صبحانه بوفه سرو می کند. میهمانان همچنین می توانند در Spectators صرف غذا یا استراحت کنند.

مهمانان به باشگاه ورزشی پیشرفته آوانی و استخر شنای پشت بام تمام سال دسترسی دارند.

این هتل در منطقه پر جنب و جوش دیره دبی واقع شده است. فرودگاه بین المللی دبی، نهر دبی و سوکس همگی در 10 دقیقه رانندگی هستند. مرکز تجارت جهانی دبی و مرکز خرید دبی 20 دقیقه با ماشین فاصله دارند.

این هتل خدمات شاتل رایگان به دبی اوتلت مال و الغریر مال ارائه می دهد. مکان های دیگر عبارتند از مرکز شهر میردیف و مرکز شهر دیره.

مشخصات