آیانا ریسورت

AYANA Resort

معرفی و تصاویر

آیانا ریسورت 5 * (AYANA Resort )

 

شما واجد شرایط تخفیف Genius در AYANA Resort Bali هستید! برای صرفه جویی در این ملک، تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد شوید.

AYANA Resort Bali که در 8 کیلومتری مرکز جیمباران قرار دارد، اتاق های مجلل مشرف به زیباترین و منزوی ترین سواحل شن سفید خلیج جیمباران بالی را ارائه می دهد. این باغ در 90 هکتار باغ گرمسیری بالای صخره، در 35 متری خلیج جیمباران واقع شده است. این استراحتگاه که بار معروف راک را در خود جای داده است، 14 استخر و 26 گزینه غذاخوری دارد. کارکنان چند زبانه همیشه آماده کمک به مهمانان در طول اقامت هستند.

اتاق‌های AYANA Resort Bali با وسایل چوبی زیبا تزئین شده‌اند و دارای تلویزیون‌های LED 42 اینچی و حمام‌های مرمری شیک با وان، دمپایی، کیت دندانپزشکی و لوازم بهداشتی رایگان هستند. امکانات تهیه چای/قهوه و مینی بار با هزینه نیز موجود است.

میهمانان می توانند از ماساژ درمانی تالاسو در اسپا لذت ببرند که از آب دریای تازه و سرشار از مواد معدنی استفاده می کند. آنها همچنین می توانند یک بازی گلف در زمین قرار دادن 18 سوراخ انجام دهند. این اقامتگاه همچنین دارای زمین تنیس، مرکز تناسب اندام و میز تور است. Union Pay در اینجا پذیرفته می شود.

رستوران پادی در فضای باز که توسط حوضچه های نیلوفر آبی احاطه شده است، صبحانه بوفه روزانه و غذاهای بین المللی را سرو می کند. به عنوان جایگزین، مهمانان همچنین می توانند صبحانه را در رستوران توگه AYANA بالی در RIMBA میل کنند.

AYANA Resort Bali 10 کیلومتر از فرودگاه بین المللی Ngurah Rai فاصله دارد.

اتاق دوقلو با نمای اقیانوس به هر میهمان آرامشی خالص با چشم‌انداز باغ سرسبز و اقیانوس هند و فراتر از آن می‌دهد. کف‌های مرمر گسترده، فضای داخلی مدرن با نقوش بالیایی و لهجه‌های چوبی، همچنین اثاثیه چوبی، ملحفه‌های ظریف و حمامی با الهام از آبگرم که ارزش اقامت طولانی‌تری را دارد.

AYANA Segara Bali و AYANA Resort Bali هتل های متمایز هستند، اما به طور یکپارچه در مکان AYANA بالی یکپارچه شده اند و تجربه یکپارچه و جامع را برای مهمانان ارائه می دهند.

مشخصات

مشخصات تماس