اورگرین

Evergreen

معرفی و تصاویر

هتل اورگرین 5 * (Evergreen)

 

هتل Evergreen Laurel Penang اقامتگاه هایی در امتداد Gurney Drive ارائه می دهد. این هتل دارای یک استخر روباز است و مهمانان می‌توانند از وعده‌های غذایی در 2 غذای داخل خانه لذت ببرند یا در بار نوشیدنی بنوشند. وای فای رایگان در همه اتاق ها موجود است.

تا Gurney Paragon و Gurney Plaza 1.2 کیلومتر فاصله دارد، در حالی که موزه Colonial Penang 2.3 کیلومتر فاصله دارد. محله چینی ها و موزه وارونه پنانگ 3.5 کیلومتر تا هتل Evergreen Laurel Penang فاصله دارند. فورت کورنوالیس و موزه Wonderfood در 4.6 کیلومتری این ملک قرار دارند. فرودگاه بین المللی پنانگ 20 کیلومتر با شما فاصله دارد.

اتاق‌های دارای تهویه مطبوع در Evergreen Laurel Penang مجهز به تلویزیون صفحه‌تخت با کانال‌های کابلی و مینی‌بار هستند. حمام‌های مرمری اختصاصی دارای وان و دوش هستند.

از دیگر امکانات این ملک می توان به مرکز تناسب اندام، زمین تنیس و اتاق سونا اشاره کرد. مهمانان می توانند برای تبدیل ارز، ترتیبات تور و خدمات دربان به پذیرش 24 ساعته مراجعه کنند.

رستوران چینی Evergreen در غذاهای اصیل چینی تخصص دارد، در حالی که کافه لورل انواع غذاهای بین المللی را سرو می کند. نوشیدنی و موسیقی زنده در سالن لابی و تراس کنار استخر موجود است.

مشخصات

مشخصات تماس