ایمپیانا

Impiana KLCC Hotel

معرفی و تصاویر

هتل ایمپیانا 4* (Impiana KLCC Hotel)

هتل ایمپیانا کی ال سی سی در شلوغی و شلوغی مرکز شهر کوالالامپور اقامتگاه هایی ارائه می دهد. این هتل دارای یک استخر روباز است و مهمانان می توانند از 4 گزینه غذاخوری در خانه لذت ببرند یا در بار نوشیدنی بنوشند. وای فای رایگان در سرتاسر ملک موجود است. Union Pay در اینجا پذیرفته می شود.

اتاق های هتل ایمپیانا KLCC منوی بالش، روزنامه رایگان و سرویس اتاق 24 ساعته ارائه می دهند. هر اتاق دارای تلویزیون ماهواره ای با کانال های بین المللی از جمله کانال های چینی، چای/قهوه ساز، مینی بار و گاوصندوق است. حمام اختصاصی شامل دمپایی و لوازم آرایش رایگان است.

مهمانان می توانند برای تبدیل ارز، خدمات دربان و انبار چمدان به پذیرش 24 ساعته مراجعه کنند. یک مرکز تناسب اندام کاملا مجهز به مهمانان اجازه می دهد در طول اقامت خود ورزش کنند. از طرف دیگر، مهمانان می توانند از درمان های اسپا در اسپای سواسانا لذت ببرند. امکانات دیگر عبارتند از مرکز تجاری و بازار غذا.

هتل Impiana KLCC 5 دقیقه پیاده تا مرکز خرید Pavilion فاصله دارد. این هتل حدود 150 متر تا مرکز همایش های کوالالامپور و 400 متر تا برج های دوقلوی پتروناس فاصله دارد. این هتل از طریق یک پل آسمانی کاملاً مجهز به تهویه مطبوع که مرکز کنوانسیون کوالالامپور را به بوکیت بینتانگ متصل می‌کند، در مرکز قرار دارد.

کافه دلی تونکا بین 24 ساعته غذاهای بین المللی و آسیایی سرو می کند. مهمانان می توانند سیگار برگ را در بار بوهمیا توباکو امتحان کنند یا از نوشیدنی در بار شراب Oswego لذت ببرند.

مشخصات

مشخصات تماس