برجایا لنکاوی

Berjaya Langkawi Resort

معرفی و تصاویر

برجایا لنکاوی   (Berjaya Langkawi Resort)

خدمات در سطح جهانی را در برجایا لنکاوی ریزورت تجربه کنید

برجایا لنکاوی ریزورت که در حاشیه جنگل‌های بارانی استوایی قرار دارد، کلبه‌هایی به سبک مالایی با بالکن خصوصی و مبلمان امروزی ارائه می‌کند. این ملک کنار دریا دارای 4 رستوران، 3 بار و یک استخر روباز آزاد است. وای فای رایگان در سراسر استراحتگاه در دسترس است.

کلبه‌های بزرگ با دکوراسیون چوبی مجهز به تلویزیون صفحه‌تخت و قسمت نشیمن هستند. واحدهای خاصی در داخل جنگل بارانی قرار دارند در حالی که برخی دیگر در بالای آب قرار دارند. حمام خصوصی شامل دوش بارانی و سشوار است.

در کافه دایانگ بوفه ای از غذاهای محلی و بین المللی سرو می شود. رستوران Pahn-Thai غذاهای عالی ارائه می دهد و در غذاهای تایلندی تخصص دارد. می توانید از غذاهای آسیایی در Oriental Pearl لذت ببرید، در حالی که رستوران ساحلی مشرف به دریا است. نوشیدنی و نوشیدنی در لابی لانژ و 3 بار در محل موجود است.

در حین بازی کودکان در باشگاه کودکان، می‌توانید با یک ماساژ دلپذیر در اسپا یا ورزش در باشگاه استراحت کنید. کارکنان میز تور می توانند به ترتیب تورهای جزیره، سفرهای قایق بادبانی و فعالیت های ورزش های آبی کمک کنند. خدمات شاتل و ترانسفر فرودگاهی ارائه می شود.

هتل برجایا لنکاوی 850 متر تا تله کابین لنکاوی و 1.9 کیلومتر تا آبشار هفت چاه فاصله دارد. فرودگاه بین المللی لنکاوی 20 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

زوج‌ها به‌خصوص این مکان را دوست دارند – آنها برای یک سفر دو نفره به آن 8.8 امتیاز دادند.

زنجیره هتل / برند: Berjaya Hotels & Resorts

مشخصات

مشخصات تماس