توریا کالتورا بنتوتا

Turyaa Kalutara

معرفی و تصاویر

توریا کالوتارا

هتل توریا کلوتارا دارای اتاق هایی در نزدیکی ساحل بوده و بالکن های خصوصی مناسبی دارد. از امکانات اصلی این هتل می توان به استخر روباز، باشگاه ورزشی، پارکینگ رایگن و وجود  4 رستوران در آن اشاره کرد. همچنین باید بدانید که اتاق های انی هتل دارای چشم اندازی رو به باغ های اطراف می باشد  و اینترنت بی سیم رایگان نیز در بخش های عمومی هتل در دسترس مهمانان قرار می گیرد.

اتاق های بزرگ در هتل توریا کلوتارا دارای تهویه هوای مطبوع بوده و مبلمانی چوبی در آنها به چشم می خورد. تلویزیون با کانال های کابلی، یخچال، چایی ساز و قهوه ساز، حمام با آب سرد و گرم و همچنین سشوار نیز در اتاق های این هتل وجود دارد.

شما می توانید با یک ساعت رانندگی از محل اقامت خود در هتل توریا کلوتارا  به شهر کلمبو دسترسی داشته باشید. مرکز شهر نیز 6 کیلومتر با شما فاصله دارد. فرودگاه بین المللی باندرانایک نیز به اندازه 2 ساعت رانندگی از شما دور خواهد بود.

اگر از علاقمندان به ورزش هایی همچون تنیس و اسکواش هستید می توانید تمرینات خود را در زمین ها و سالن های این هتل پیگیری کنید. پیشنها می کنم برای کسب آرامش بیشتر نیز به اتاق های سونا و جکوزی هتل توریا کلوتارا مراجعه کنید. صرف غذا و نوشیدنی به همراه لذت بردن از چشم انداز زیبای اقیانوس می تواند تجربه جذابی باشد که در رستوران اصلی هتل میسر است. البته چند رستوران دیگر به همراه کافی شاپ نیز درون هتل وجود دارد. همچنین یک کافه در کنار استخر قرار گرفته است که نوشیدنی های تازه ای را سرو می کند.

 

امکانات توریا کالوتارا

باشگاه بدنسازی

گاو صندوق

سشوار

خشکشویی

اینترنت وای فای رایگان در لابی

عمومی

گاو صندوق

سشوار

خشکشویی

نگهداری بچه

پارکینگ

تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای

تفریحی

استخر سرباز

جکوزی

باشگاه بدنسازی

سونا

ماساژ

استخر سرپوشیده

اینترنت

اینترنت وای فای رایگان در لابی

اینترنت وای فای رایگان در اتاقها

 

مشخصات

مشخصات تماس