دانا لنکاوی

The Danna Langkawi

معرفی و تصاویر

دانا لنکاوی (The Danna Langkawi)

خدمات در سطح جهانی را در Danna Langkawi – عضوی از هتل های کوچک لوکس جهان تجربه کنید

 

The Danna Langkawi – A Member of Small Luxury Hotels of the World که دارای یک ساحل خصوصی و یک استخر بی نهایت بزرگ است، دارای معماری استعماری و واحدهایی با طراحی زیبا در ساحل غربی لنکاوی است. ملک ساحلی دارای 3 رستوران، سالن استراحت و اسپا است. وای فای رایگان در سرتاسر و پارکینگ رایگان در دسترس است.

هر واحدی که با مبلمان چوبی و پنجره های کف تا سقف تزئین شده است، دارای تهویه مطبوع، قسمت نشیمن و تلویزیون صفحه تخت است. بالکن خصوصی دارای منظره تپه، اسکله یا دریا است. برای راحتی شما، بالش پر و لحاف گنجانده شده است. حمام بزرگ دارای حمام، دوش بارانی و لوازم بهداشتی درجه یک است.

رستوران روباز Planter’s صبحانه بوفه و غذاهای الهام گرفته از اروپا را مشرف به استخر سرو می کند. تراس با غذاهای ایتالیایی و غذاهای دریایی تازه، برای ناهار و شام باز است. چای عصرانه را می‌توانید در Straits & Co میل کنید و کوکتل‌های عصرانه در The Verandah Lounge سرو می‌شود.

اسپا Danna دارای درمان‌های آرامش‌بخش با تپه‌ها و چشم‌اندازهای اسکله است. کارکنان پذیرش 24 ساعته خوشحال هستند که به شما کمک می کنند فعالیت های فضای باز را ترتیب دهید، در حالی که کودکان می توانند از فعالیت های مختلف در کلوپ بچه ها لذت ببرند.

پارک ماجراجویی Skytrex 300 متر تا Danna Langkawi – A Member of Small Luxury Hotels of the World و Crocodile Adventureland 6.4 کیلومتر فاصله دارد. کوتا ماهسوری 11 کیلومتر با این ملک فاصله دارد. فرودگاه بین المللی لنکاوی 10.7 کیلومتر فاصله دارد.

 

مشخصات

مشخصات تماس