رامایانا سوئیت

ramayana suite

معرفی و تصاویر

هتل رامایانا سوئیت 4* (ramayana suite)

از خدمات haut de gamme از رامایانا سوئیت و ریزورت لذت ببرید

سوئیت‌ها و ریزورت‌های Le Ramayana یک فرار از مناطق استوایی را به شما ارائه می‌دهند و در منطقه Sable Blanc در کوتا واقع شده‌اند. این مسافرخانه دارای 2 استخر روباز، باغ ارکیده و گالری خرید است. همچنین از اتصال Wi-Fi رایگان در کمون مهمانی بهره مند خواهید شد.

سوئیت‌ها و ریزورت Le Ramayana در منطقه Sable Blanc در کوتا واقع شده‌اند. این مسافرخانه دارای 2 استخر روباز، باغ ارکیده و گالری خرید است. همچنین از اتصال Wi-Fi رایگان در کمون مهمانی بهره مند خواهید شد.

مجموعه هتل در مقابل بزرگترین مرکز تجاری کوتا قرار دارد و تا فرودگاه بین المللی Ngurah Rai 5 دقیقه فاصله دارد. Le parc Aquatique Waterbom در چند دقیقه از هتل قابل دسترسی است.

شرکت‌کنندگان شما می‌توانند در کنار Moyennant des frais از یک غذای رقص بالینیز، غذاهای محلی یا تفریحات کوکتل لذت ببرند. تورهای معبد با راهنما و درمان‌های آبگرم نیز در دسترس هستند. Ramayana Suites & Resort به شما اطمینان می دهد که خدمات موقعیت یابی و خدمات دربان را ارائه می دهد.

اتاق ها دارای دکوراسیون مدرن بالی و مجهز به تلویزیون کابلی هستند. کافه فورت، مینی بار و فلات/دیگ پر سود. فروش وسایل شخصی کار بد و زشتی است.

 

در رستوران گابا می توانید غذاهای محلی و بین المللی را بچشید. رستوران Le Flapjaks کرپ و دس گلیس سرو می کند. همچنین می توانید از رستوران ژاپنی Bluefin، Seafood House و Le Bar Stadium کافه دیدن کنید.

Les واقعاً از موقعیت مکانی این تأسیسات قدردانی می کنند. به او نت 8.8 pour un séjour à deux دادند.

 

مشخصات

مشخصات تماس