سنتوری پارک

century park

معرفی و تصاویر

هتل سنتوری پارک 4 * (century park)

هتل 4 ستاره Century Park – هتل چند منظوره و اقامت تأیید شده در مانیل واقع شده است و 5 دقیقه با ماشین تا مرکز فرهنگی فیلیپین و مرکز همایش بین المللی فیلیپین فاصله دارد. این هتل دارای استخر روباز، درمان‌های آبگرم و ۸ گزینه غذاخوری است، در حالی که وای‌فای در سراسر ملک رایگان است.

همه اتاق‌ها مدرن و تهویه‌کننده، کانال‌های تلویزیون کابلی، گاوصندوق شخصی و چای/قهوه‌ساز دارند. حمام اختصاصی مجهز به وان است و برخی اتاق‌ها تلویزیون صفحه‌تخت دارند.

میهمانان در اتاق ماساژ و جکوزی دارند. سفرهای یک روزه و کرایه ماشین را می توان در میز تور ترتیب داد. این هتل همچنین دارای یک مرکز تجاری و اتاق های جلسه است.

از غذاهای ژاپنی در Century Tsukiji یا غذاهای بین المللی در Cafe in the Park لذت ببرید. سایر گزینه‌های غذاخوری عبارتند از تنقلات در کنار استخر Palm Grove، ساندویچ در Deli Snack و نوشیدنی‌های کوکتل/چای بعد از ظهر در Atrium Lounge.

Robinsons Place Manila 10 دقیقه با ماشین فاصله دارد، در حالی که نزدیک‌ترین فرودگاه فرودگاه بین‌المللی مانیل است، در 9.1 کیلومتری هتل Century Park – هتل چند منظوره و اقامت تأیید شده است.

مشخصات

مشخصات تماس