سیام وورلد

Siyam World Maldives

معرفی و تصاویر

هتل سیام وورلد مالدیو 5 * (Siyam World Maldives)

 

Siyam World Maldives فرار از جزیره را در مقیاسی فراتر از تجربه در یک جزیره طبیعی غنی با وسعت 54 هکتار با مجموعه ای هیجان انگیز از ماجراهای سرگرم کننده ارائه می دهد. سیام ورلد مالدیو که توسط سواحل سفید بکر، احاطه شده با نخل‌های متحرک و پوشش گیاهی انبوه استوایی احاطه شده است، با پرواز داخلی از فرودگاه بین‌المللی ولانا به فرودگاه مافارو قابل دسترسی است. این استراحتگاه با قایق تندرو ۱۵ دقیقه ای از Maafaru فاصله دارد. گزینه هواپیمای دریایی نیز موجود است که از فرودگاه بین المللی ولانا 45 دقیقه طول می کشد.

 

Siam World Maldives فرصت‌های فوق‌العاده‌ای برای صرف غذا در سراسر جزیره با غذاهای متنوع از غذاهای گیاهی خالص، خام، وگان، ایتالیایی، هندی و گریل ارائه می‌دهد. همچنین، چهار بار با نوشیدنی‌های نامحدود و بار اصلی به‌صورت شبانه‌روزی باز است و یک بوفه میان‌وعده سبک در اواخر شب ارائه می‌کند.

 

این استراحتگاه انواع اقامتگاه‌ها و فعالیت‌های روزانه را ارائه می‌دهد که در آن کودکان می‌توانند در روستای کودکان لاک پشت، روستایی اختصاصی برای کودکان همراه با خدمات باشگاه کودکان، یاد بگیرند و سرگرم شوند. سان اسپا که در میان پوشش گیاهی سرسبز ساخته شده است، 18 آلاچیق آبگرم، میزهای ماساژ دوتایی، دوش بارانی در فضای باز و حمام گل رمانتیک را ارائه می دهد. مناطق آب درمانی شامل استخرهای خنک، بخار و سونا است.

 

اسپا شامل ایستگاه های مانیکور/پدیکور، سالن و اسپا بوتیک است. یک صخره‌ی غنی، عجیب و غریب و بزرگ برای غواصی یا گردش در بهترین مکان‌های غواصی منطقه، ورزش‌های آبی شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌های غیرموتوری رایگان است.

مشخصات

مشخصات تماس