شانگریلا

Shangri La

معرفی و تصاویر

هتل شانگری لا کوالالامپور

هتل شانگری لا کوالالامپور  یکی از با کیفیت ترین هتل های 5* کوالالامپور است  و ماشین های رایگان برای رفتن به مرکز خرید سوریا کی ال سیسی (Suria KLCC) ارائه می دهد و همچنین یک مسیر پیاده روی ۱.۶ کیلومتر در اطراف پارک کی ال سی سی وجود دارد. این هتل همچنین دارای مرکز تجاری و پارکینگ رایگان است.مسافت این هتل با این از فرودگاه بین المللی کوالالامپور حدود حدود ۴۶.۷ کیلومتر می باشد. باشگاه گلف سلطنتی سلانگور و مرکز خرید پاویلیون در ۱۴.۵ کیلومتری هتل شانگری لا قرار دارند.
اتاق های بزرگ هتل شانگری لا کوالالامپور پنجره های قدی دارند که در آن چشم انداز بسیار خوبی در شهر دارید. هر اتاق شامل تلویزیونی مدرن و همچنین قهوه/چای ساز برقی می باشد. شما می توانید در هتل از حمام بخار و وان های آبگرم استفاده کنید. رستوران گوبو چیت چت هر دو غذاهای غربی و آسیایی سرو می کند. شما می توانید استیک بسیار خوشمزه این در رستوران گوبو در طبقات بالایی نوش جان کنید.

موقعیت این هتل طبق نظرسنجی از گردشگران، محبوب ترین منطقه کوالالامپور است. به دلیل آن که این هتل در یکی از مکان‌های با رتبه بالا در کوالالامپور است، مهمان ها بسیار از انتخاب این هتل خشنود می شوند. این هتل دسترسی مستقیم به مرکز کنوانسیون کوالالامپور را فراهم می کند و در فاصله کمی از منطقه خرید بوکیت بینتانگ و جاذبه های توریستی محلی است که همه آنها توسط رستوران ها، باشگاه ها و کافه ها محاصره شده است.

هتل شانگری لا کوالالامپور، امکانات زیر را فراهم کرده است:

دسترسی به اینترنت بی سیم و همچنین کابلی در اتاق

پهنای باند مختص اتاق

سرویس غذای داخل اتاق ۲۴ ساعته

ترانسفر فرودگاه

مرکز تجاری

مرکز تجاری و اتاق کنفرانس

صرافی ارز خارجی در داخل هتل

خدمات پستی و پیک

خدمات بلیط

خدمات راهنمای سفر

اینترنت بی سیم در قسمت های عمومی

خدمات مسافرتی و تور

خدمات خشکشویی

ارائه تاکسی و لیموزین

دسترسی به وای فای در همه ی قسمت های عمومی و اتاق های کنفرانس

خدمات منشیگری

خدمات لیموزین با وای فای

باشگاه های بسیار مجهز

استخر سر پوشیده ۲۴ ساعته

هتل شانگری لا کوالالامپور دارای ۵۷۱ اتاق و سوئیت بسیار خوب است که خدمات تجاری ۲۴ ساعته و وای فای رایگان را در سراسر محل ارائه می دهد. این هتل سال های زیادی به عنوان یکی از بهترین هتلهای کوالالامپور در نظر گرفته شده است، مانند گواهی هتل برتر انتخاب مسافران از سایت تریپ ادوایز، بزرگترین وب سایت گردشگری در جهان، که آن را به مدت پنج سال متوالی ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ کسب کرد. این هتل همچنین افتخار دارد که بهترین تجربه هتل از نگاه خوانندگان مجله اگپتریت لایف استایل بوده است. به دلایل زیر باید هتل شانگری لا کوالامپور را انتخاب کنید!

یکی از دلایلی که این هتل بسیار محبوب می باشد قیمت کمتر آن در برابر دیگر رقبای آن است. در مقایسه با هتل های پنج ستاره در کوالالامپور این هتل، هزینه کمتر را از مسافران دریافت می کند. دلیل دیگر آن است که در سایت Booking.com به این هتل ۴۸۶۲ نفر رای داده اند که تقریبا همه آن ها از هتل و کارکنان راضی بوده اند. دلیل دیگر آن است که تمام کارکنان هتل از پذیرش گرفته تا کارکنان خدماتی، به زبان انگلیسی صحبت می کنند. دلیل بعدی نظرسنجی های متفاوتی می باشد که در سایت های مختلف، برتری این هتل را نسبت به بسیاری از هتل های دیگر اثبات کرده است. دلیل آخر نیز این است که از نگاه گردشگران و مهمانان، اقامت این هتل به خوبی ارزش پولی که بابت آن پرداخت شده را برآورده می کند.

بهداشت غذای هتل

این هتل دارای استانداردهای بهداشتی غذا در سطح بین المللی است. در سال ۲۰۰۱، گروه هتل هایی شانگری لا، سیستم مدیریت ایمنی (SFSMS) را برای تضمین بالاترین سطح استانداردهای بهداشت مواد غذایی در تمام هتل های این گروه، معرفی کرد.  تمام مراحل در عملیات غذایی از زنجیره عرضه و انتخاب مواد تشکیل دهنده گرفته تا طریقی سرو غذا به مشتری در این سیستم مورد بررسی قرار می گیرند. این هتل دارای کارشناسان ایمنی غذایی است که وظیفه اطمینان پیدا کردن از غذاهای درست شده در هتل را دارند.

سیستم برق هتل

در شرایط ناگهانی قطع برق، هتل دارای ژنراتورهای خودکاری است که فعال می شوند و از فعالیت بی خطای تجهیزات ایمنی مانند هشدار آتش هتل اطمینان حاصی می کنند. برق هتل ۲۴ ساعته فراهم است و در اتاق های مهمان تا ظرفیت ۵۰ هرتز (۲۲۰ تا ۲۴۰ ولت) را پشتیبانی می کند.

استخر هتل شانگری لا کوالالامپور

در استخر این هتل، غریق نجات های آموزش دیده شده وجود دارند که در تمام ساعات در اطراف استخر فعالیت می کنند.

فاصله هتل با مراکز معروف

آکواریا کی ال سی سی: ۰.۲ کیلومتر

پارک کی ال سی سی: ۰.۲ کیلومتر

مرکز شهر کوالالامپور: ۰.۴ کیلومتر

ارکستر فیلارمونیک مالزی: ۰.۶ کیلومتر

برج دوقلوی مالزی: ۰.۶ کیلومتر

مرکز خرید سوریا کی ال سی سی: ۰.۶ کیلومتر

مرکز کشف علمی پتروساینز: ۰.۶ کیلومتر

هتل شانگری لا کوالالامپور همچنین دارای سیستم ایمنی احتراق می باشد که در مواقع بروز آتش سوزی به طور خودکار فعال شده و همچنین دارای آژیر اضطراری است که در مواقع مورد نیاز در هتل به کار می افتد. کارکنان بخش اورژانس و آتش نشانی هتل با شنیدن هر گونه آژیری وارد عمل شده و ایمنی مسافران و کارکنان را تضمین می کنند. سیستم حفاظت آتش نشانی شامل اسپرینکل اتوماتیکی همراه با شیرهای آتشنشانی است که در سراسر هتل نصب شده اند.

مشخصات

مشخصات تماس