شانگری لا راسا سایانگ

shangri la rasa sayang

معرفی و تصاویر

هتل شانگری لا راسا سایانگ 5* (shangri la rasa sayang)

 

مشرف به ساحل Batu Feringgi، Shangri-La Rasa Sayang، پنانگ اتاق‌های بزرگی را ارائه می‌کند که توسط باغ‌های گرمسیری به وسعت 30 جریب احاطه شده‌اند. دارای دو استخر روباز در گاردن وینگ و یک استخر بزرگسالان در استخر بال رسا است که فقط برای رزرو اتاق‌ها و سوئیت‌های Rasa Wing قابل دسترسی است. وای فای رایگان در سرتاسر ملک موجود است.

Shangri-La Rasa Sayang، Penang خدمات شاتل رایگان به شهر میراث یونسکو جورج تاون، واقع در 20 دقیقه رانندگی با ماشین ارائه می دهد (خدمات اتوبوس شاتل تا اطلاع ثانوی در دسترس نیست). ترانسفر فرودگاهی لیموزین نیز در صورت درخواست ارائه می شود.

اتاق‌های Shangri-La Rasa Sayang چشم‌اندازی به دریا یا تپه‌های پنانگ دارند. آنها جادار هستند و با کنده کاری های چوبی و پارچه های رنگارنگ تزئین شده اند. وان اختصاصی و اینترنت رایگان برای راحتی میهمانان در نظر گرفته شده است.

Shangri-La Rasa Sayang، Penang دارای یک زمین گلف 9 سوراخه (تا اطلاع ثانوی بسته است)، یک مرکز بوم‌گردی و منطقه ماجراجویی، و یک منطقه بازی بزرگ برای کودکان در ملک خواهر است. میهمانان می توانند در باشگاه مجهز ورزش کنند یا از ماساژ و درمان هایی مانند رایحه درمانی در CHI، The Spa لذت ببرند. استخرهای شنا و غرفه یوگا از دیگر گزینه های خوب برای استراحت هستند.

فرینگی گریل (از پنجشنبه تا یکشنبه، از ساعت 6 بعد از ظهر تا 10 شب باز است) غذاهای اروپایی را با چشم اندازهای زیبا از باغ های زیبا ارائه می دهد. همچنین مجموعه ای عالی از شراب ها و سیگار برگ ها را فراهم می کند. مهمانان می توانند در کافه بازار اسپایس (هر روز از ساعت 11 صبح تا 10 شب باز است) غذاهای محلی اصیل را میل کنند یا در رستوران و بار پینانگ از نوشیدنی لذت ببرند (بار پینانگ به دلایل ایمنی تا اطلاع ثانوی بسته خواهد ماند). راسا دلی که در زیر درختان بارانی قرار دارد، کلوچه، کیک و ساندویچ را ارائه می دهد.

مشخصات

مشخصات تماس