فوراما

furama hotel

معرفی و تصاویر

هتل فوراما 4* (furama hotel)

 

فوراما بوکیت بینتانگ، کوالالامپور دارای اقامتگاه های مدرن با وای فای رایگان و پارکینگ رایگان در محل است. دارای یک استخر روباز، یک باشگاه ورزشی و 3 گزینه برای غذاخوری است. میدان برجایا تایمز در فاصله کوتاهی از این ملک قرار دارد.

اتاق‌های بزرگ با پنجره‌های بزرگ و وسایل چوبی مجهز به تهویه مطبوع و تلویزیون ماهواره‌ای صفحه تخت هستند. برخی از واحدها دارای قسمت نشیمن جداگانه و دسترسی به سالن اجرایی هستند. امکانات دوش و لوازم بهداشتی رایگان در حمام اختصاصی موجود است.

Spices @ Furama بوفه‌ای به سبک تلفیقی را در محیطی شیک سرو می‌کند. می توانید از نوشیدنی و موسیقی زنده در سالن سینمون لذت ببرید. بار کنار استخر کوکتل های با طراوت و تنقلات سبک ارائه می دهد.

مهمانان می توانند در باشگاه ورزش کنند یا در کنار استخر استراحت کنند. کارکنان پذیرش با خوشحالی به شما در مورد اطلاعات منطقه کمک می کنند. خشکشویی، خانه داری و خدمات اتاق به صورت 24 ساعته در دسترس است.

فوراما بوکیت بینتانگ، کوالالامپور 750 متر تا ایستگاه Imbi Monorail فاصله دارد، در حالی که بازار شبانه غذای خیابان Alor 1.1 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه سلطان عبدالعزیز شاه در 28 کیلومتری هتل قرار دارد.

مشخصات

مشخصات تماس