موانگ سامویی

معرفی و تصاویر

استراحتگاه موانگ سامویی (Muang Samui Resort)

خدمات در سطح جهانی را در Muang Samui Spa Resort – SHA Extra Plus تجربه کنید

شما واجد شرایط تخفیف Genius در Muang Samui Spa Resort – SHA Extra Plus هستید! برای صرفه جویی در این ملک، تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد شوید.

 

یک مقصد آرامش‌بخش در ساحل شرقی کوه سامویی، استراحتگاه اسپا موانگ سامویی در کنار شن‌های سفید ساحل چاونگ واقع شده است. دارای یک استخر روباز و یک رستوران ساحلی است.

 

هر اتاق در اسپای Muang Samui که با مبلمان سنتی تایلندی تزئین شده است، دارای تلویزیون کابلی، پخش کننده دی وی دی، و امکانات تهیه چای/قهوه است. یک میز کار و یک صندوق امانات ارائه شده است. حمام خصوصی دارای حمام آبگرم و امکانات دوش بارانی جداگانه است.

 

مهمانان می توانند برای ماساژ یا درمان رایحه درمانی یا ورزش در اتاق تناسب اندام از اسپای Rai-Ra دیدن کنند. موانگ سامویی ترتیبات تور و کرایه ماشین را ارائه می دهد. Wi-Fi در مناطق عمومی رایگان است.

 

رستوران و بار Lare Lae انواع غذاهای بین المللی از جمله غذاهای تایلندی و ایتالیایی را سرو می کند. رستوران و گریل غذاهای دریایی Samui واقع در روبروی جاده، غذاهای دریایی و ایتالیایی را در محیطی عالی ارائه می دهد.

 

استراحتگاه اسپا موانگ سامویی تنها 10 دقیقه با ماشین تا فرودگاه بین المللی سامویی فاصله دارد. 25 کیلومتر از شهر ناتون و اسکله کشتی آن فاصله دارد.

 

زوج‌ها به‌خصوص این مکان را دوست دارند – آنها برای یک سفر دو نفره به آن امتیاز 9.3 دادند.

مشخصات

مشخصات تماس