هتل الا اکسلنس ریزورت بلک

Ela Excellence Resort Belek

معرفی و تصاویر

هتل الا اکسلنس ریزورت بلک 5* (Ela Excellence Resort Belek)

الا اکسلنس ریزورت بلک با ارائه امکانات گسترده و منحصربه‌فرد ویژه کودکان، یک مینی کلاب مجهز به دوربین‌های امنیتی، جلسات نمایش فیلم و انواع بازی‌های رومیزی دارد. استخرهایی برای کودکان و نوزادان پیدا خواهید کرد. بسته به دوره‌های فصل برداشت، کودکان می‌توانند به فعالیت‌های کشاورزی مانند چیدن زیتون از درختان و کاشت گل در باغ بپیوندند تا با برقراری ارتباط با طبیعت، افق دید خود را افزایش دهند.

Ela Excellence Resort Belek یک مرکز آموزشی و سرگرمی جدید Everland Kids World را افتتاح کرده است که در آن کودکان می توانند حرفه های مختلف را کشف کنند. آموزش از طریق سرگرمی فرصتی را برای گذراندن زمان با کیفیت و در عین حال سرگرمی و یادگیری مهارت های مفید می دهد. Everland Kids World چندین منطقه آموزشی را ارائه می دهد: خانه مد، بیمارستان، خانه دندانپزشک و ایستگاه آتش نشانی. در خانه مد، کودکان ظاهر خود را انتخاب می کنند، با یک طراح رقص حرفه ای در یک نمایش صحنه اجرا می کنند، جلسات عکس ترتیب می دهند و نمایش های مد را اجرا می کنند. در بیمارستان و خانه دندانپزشکی کودکان خود را به عنوان پزشک امتحان می کنند: از بیماران مراقبت کنند، یاد بگیرند که در صورت آفتاب زدگی، کبودی و بریدگی کمک های اولیه را ارائه دهند، نحوه ترتیب اشعه ایکس را مطالعه کنند، بفهمند پوسیدگی دندان چقدر خطرناک است و چگونه است. برای مسواک زدن صحیح دندان ها در ایستگاه آتش نشانی کودکان در یک عملیات اطفاء حریق شرکت می کنند و یاد می گیرند که در مواقع اضطراری رفتار کنند. هر منطقه سناریوی خاص خود را دارد و مربیان واجد شرایط اطمینان حاصل می کنند که هر کودک درگیر است، چیز جدیدی یاد می گیرد و ترجیحات حرفه ای او را تعیین می کند.

خدمات نگهداری از کودک و کالسکه می تواند بنا به درخواست شما با هزینه اضافی برای راحتی شما ارائه شود. تخت نوزاد، وان حمام کودک و صندلی غذاخوری به صورت رایگان ارائه می شود. از دیگر امکانات کودک می توان به گرمکن شیشه و مخلوط کن ها اشاره کرد تا آماده سازی وعده های غذایی شما را تسهیل کند.

Ela Excellence Resort Belek دارای موقعیت ساحلی و ساحل خصوصی 270 متری با اسکله بزرگ است. این هتل در منطقه ای واقع شده که 15 زمین گلف در آن قرار دارد، استخرهای روباز، سرسره های آبی و امکانات اسپا با سونا و حمام ترکی ارائه می دهد. این ملک همچنین دارای 110000 متر مربع فضای سبز است که شما را به لذت بردن از فضای مدیترانه ای دعوت می کند.

مرکز شهر بلک تنها 1.2 کیلومتر با Ela Excellence Resort Belek فاصله دارد، در حالی که مرکز شهر آنتالیا 42 کیلومتر فاصله دارد. نزدیکترین فرودگاه، فرودگاه آنتالیا در فاصله 33 کیلومتری است.

مشخصات

مشخصات تماس