هتل اوتیوم سی لایت

otium sealight beach

معرفی و تصاویر

هتل اوتیوم سی لایت 5 * (otium sealight beach)

معرفی هتل اوتیوم سی لایت کوش آداسی در یک نگاه

این هتل در بین 114 هتلی که در شهر کوش آداسی قرار گرفته است، رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است. مسلما این مسئله نشان دهنده کیفیت بالا در خدمات و سرویس هایی است که به مسافران داده می شود. هتل اوتیوم سی لایت کوش آداسی 5 ستاره بوده و از لحاظ بسیاری از خدمات در رتبه های بالا و مهمی قرار می گیرد. سبک طراحی این مرکز اقامتی به حدی شیک و منحصر به فرد است که بسیاری از مسافران حتی به خاطر همین چشم انداز و نوع طراحی ساختمان به این هتل مراجعه می کنند و تعطیلات خود را در آنجا سپری می کنند.

امکانات کلی هتل اوتیوم سی لایت

یک سری امکانات در بسیاری از هتل ها وجود دارد و یک سری دیگر از امکانات صرفا در برخی از هتل ها وجود دارند که معمولا مخصوص هتل های 5 ستاره است. امکاناتی که در این هتل می توانید پیدا کنید شامل موارد زیر می شود.

465 اتاق در انواع مختلف سوئیت، اتاق خانوادگی، اتاق تکی و…

9 طبقه بودن هتل که چشم انداز فوق العاده ای در تمامی طبقات دارد.

زمین بازی

باغ جذاب مخصوص عکاسی های جذاب

خدمات فکس و کپی

ارائه انواع خدمات پزشکی

سرویس نگهداری نوزاد در صورت لزوم

سرویس و خدمات مربوط به نگهداری از حیوانات خانگی

خدمات ارایشگاهی و زیبایی

خدمات خشکشویی

امکانات و سرگرمی های ورزشی هتل اوتیوم سی لایت

در این هتل به راحتی می توانید از بسیاری از خدمات ورزشی و تفریحات استفاده کنید. مسلما این موارد و آیتم ها می توانند لحظات جذاب زیبایی را برای شما در هتل اتیوم سیلایت کوش آداسی فراهم کنند. به همین دلیل نیز بهتر است حتما از این موارد باخبر باشید تا بدانید که از کدام بخش می توانید بیشتر استفاده کنید و لذت ببرید.

اسکی روی آب

اسب سواری

سرگرمی های آبی

زمین گلف

والیبال ساحلی

سالن ژیمناستیک و بدنسازی

بولینگ و بیلیارد

قایق رانی

بسکتبال

تیر اندازی با کمان

انواع استخر سرپوشیده و روباز

نوع هتل های کوش آداسی

این موضوع می تواند یکی از موارد مهم باشد. معمولا هتل هایی که در شهر ساحلی کوش آداسی قرار دارند، غالبا برای تفریح و اقامت مسافران در زمان های تعطیلات طراحی شده اند. با این وجود بسیاری از افراد هستند که کاربردهای دیگری را به جز تعطیلات و تفریحات نیاز دارند. در چنین مواردی بهتر است بدانید که آیا هتل مورد نظر شما چنین امکاناتی را دارد یا خیر.

هتل اوتیوم سی لایت کوش آداسی به طور کلی سه نوع کاربرد متفاوت دارد و هر کدام از این کاربردها نیز به شکلی تعیین شده است که تمامی امکانات مورد نیاز این موارد در هتل گنجانده شده است. این هتل هم برای خانواده هم برای همایش و کنفرانس و هم برای تفریحات جوانان می تواند مناسب باشد. دلیل امکانات بسیار زیاد و متنوع این هتل نیز  دقیقا همین مورد است.

 

مشخصات

مشخصات تماس