هتل کنکورد

معرفی و تصاویر

هتل کنکورد 5* (Concord Hotel)

 

Concord Hotel & Suites با WiFi رایگان، استخر آب گرم سرپوشیده، و تراس، اقامتگاه‌های پنج ستاره در نایروبی، در ۵ کیلومتری موزه ملی نایروبی ارائه می‌کند. این هتل دارای اسپا، سونا و مرکز تناسب اندام است و پارکینگ خصوصی رایگان در محل موجود است.

هر اتاق در این هتل دارای تهویه مطبوع و دارای تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای است. همه آنها مجهز به میز کار، گاوصندوق الکترونیکی، تلفن و مینی بار هستند. حمام‌های اختصاصی بزرگ دارای حمام، لوازم آرایش، حوله، دمپایی و سشوار برای راحتی شما هستند.

مهمانان می توانند از یک وعده غذایی در انواع رستوران ها و فروشگاه های موجود در محل لذت ببرند و همچنین از خدمات 24 ساعته اتاق لذت ببرند. برای هر اتاق امکانات تهیه چای و قهوه در نظر گرفته شده است.

از دیگر خدمات هتل و سوئیت های کنکورد می توان به جلا دادن کفش اشاره کرد. این ملک دارای یک مرکز تجاری نیز می باشد.

مرکز کنفرانس بین‌المللی کنیاتا 6.6 کیلومتر با The Concord Hotel & Suites و مرکز خرید Westgate 1.4 کیلومتر از هتل فاصله دارد. نزدیک‌ترین فرودگاه، فرودگاه بین‌المللی Jomo Kenyatta است که در ۲۲٫۱ کیلومتری The Concord Hotel & Suites قرار دارد.

مایلیم شما را از ساخت و ساز در حال انجام در ملک همسایه مطلع کنیم که ممکن است تجربه شما را در طول اقامت شما تحت تاثیر قرار دهد. در حالی که ما متعهد به اطمینان از حداقل اختلال هستیم، ممکن است گهگاه در طول روز سر و صدایی وجود داشته باشد. برای کاهش هر گونه ناراحتی، فعالیت های ساختمانی به ساعات خاصی محدود می شود. ما صمیمانه برای هر گونه ناراحتی که ممکن است باعث شود عذرخواهی می کنیم و از درک شما سپاسگزاریم. ما برای اقامت شما ارزش قائل هستیم و از همکاری شما در این مدت قدردانی می کنیم.

مشخصات

مشخصات تماس