هتل گلوریا ورده ریسورت

Gloria Verde Resort

معرفی و تصاویر

 هتل گلوریا ورده ریسورت 5 * (Gloria Verde Resort)

از خدمات میز میز گلوریا ورد – کانسپت کودکان بهره مند شوید

این اقامتگاه ساحلی بزرگ در بلک، در کنار یک زمین گلف با 45 سوراخ واقع شده است. گلوریا ورد دارای استخرهای آب شیرین، مرکز آبگرم و ساحلی با حیات وحش دریایی منحصر به فرد است. گلوریا ورد ریزورت با امکانات گسترده و منحصربه‌فرد ویژه کودکان و مهمانان جوان، دارای یک مینی کلاب مجهز به جلسات نمایش فیلم و انواع بازی‌های رومیزی است. استخرهایی برای کودکان پیدا خواهید کرد.

همراه با یک رستوران ویژه برای کودکان و یک زمین بازی، فعالیت‌های خلاقانه مانند اوریگامی، کارگاه‌های صنایع دستی و بازی‌های پازل در دسترس هستند تا کودکان شما در طول اقامت خود در هتل گلوریا ورد الهام بگیرند.

خدمات نگهداری از کودک و کالسکه می تواند بنا به درخواست شما با هزینه اضافی برای راحتی شما ارائه شود. تخت نوزاد، وان حمام کودک و صندلی غذاخوری به صورت رایگان ارائه می شود. از دیگر امکانات کودک می توان به گرمکن شیشه و مخلوط کن ها اشاره کرد تا آماده سازی وعده های غذایی شما را تسهیل کند.

خرابه‌های رومی پرگه که به خوبی حفظ شده‌اند، کمتر از 30 کیلومتر با استراحتگاه گلوریا ورد فاصله دارند. فرودگاه بین المللی آنتالیا 30 دقیقه با ماشین فاصله دارد. پارکینگ خصوصی رایگان در محل موجود است.

مشخصات

مشخصات تماس