کنکورد

concorde

معرفی و تصاویر

هتل کنکورد 4* (concorde)

 

هتل کنکورد کوالالامپور که در قلب کوالالامپور قرار دارد، اقامتگاه‌هایی بزرگ با وای‌فای رایگان در سرتاسر هتل ارائه می‌کند. دارای 6 گزینه غذاخوری و یک استخر شنا در فضای باز است. برج KL 1.5 کیلومتر با ملک فاصله دارد.

هر اتاق دارای مبلمان شیک و تهویه مطبوع است. دارای تلویزیون صفحه تخت و سیستم سرگرمی خانگی است. حمام اختصاصی شامل دوش و لوازم بهداشتی رایگان است. اتاق های منتخب به سالن پریمیر دسترسی دارند.

کافه Melting Pot غذاهای آسیایی و قاره‌ای ارائه می‌دهد، در حالی که غذاهای چینی در آشپزی Xin سرو می‌شود. شیرینی های تازه در Xroads Xpress موجود است. کافه هارد راک همبرگر و استیک سرو می کند. کوکتل ها را می توانید در Pool Terrace و Havana Club میل کنید.

مهمانان می توانند به پاساژ خرید بروند یا در کنار استخر استراحت کنند. خدمات منشی و هماهنگی سفر در مرکز تجاری قابل انجام است. از دیگر امکانات این هتل می توان به صرافی و سرویس اتاق اشاره کرد.

ایستگاه مونوریل بوکیت ناناس 160 متر تا هتل کنکورد کوالالامپور و برج های دوقلوی پتروناس 1 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه سلطان عبدالعزیز شاه 23 کیلومتر با این ملک فاصله دارد.

مشخصات

مشخصات تماس