گرند میلینیوم

Grand Millinium

معرفی و تصاویر

هتل پنج ستاره گرند میلانیوم (Grand Millanium)

در منطقه ی بوکیت بینتانگ قرار دارد  که یک منطقه ی تجاری و تفریحی  در قلب کوالالامپور است که مراکز خرید زیادی دارد. هتل در روبروی Farenheit و در کنار مرکز خرید پاویلیون قرار دارد و برای کسانی که می خواهند مرکز خرید گردی کنند انتخاب خیلی خوبی است.

هتل گرند میلینیوم ۴۶۸ اتاق و سوییت مناسب دارد. همه ی اتاق های به زیبایی دکور شده و ظاهری مدرن دارند. در همه ی این اتاق ها امکاناتی مثل چای|قهوه ساز، تخت های لوکس، حمام مناسب و … در اختیارتان است. همه ی پنجر ها قدی اند  و می توانید در هر جایی از خانه چشم انداز زیبایی از اطراف داشته باشید.

در همه ی قسمت های هتل به وای فای رایگان دسترسی دارید و می توانید هر وقت که خواستید آنلاین شوید بدون اینکه مجبور باشید پولی خرج کنید،البته در بعضی از زمان های روز سرعت اینترنت بیشتر از وقت های دیگر است. در استخر بزرگ محوطه ی باز هتل می توانید شنایی لذت بخش در آب های تمیز داشته باشید.  در گوشه ای از هتل باشگاه با امکانات مناسب قرار دارد که در آنجا با امکانات متنوعی که هست می توانید انواع تمرینات ورزشی را انجام دهید.
هتل ۴ رستوران مختلف دارد که از شما با غذاهای متنوع پذیرایی می کنند. در کافه میل (mill Cafe)  می توانید غذاهای مدیترانه ای و آسیایی بخورید در حالی که رستوران (Lie Ching Yuen) غذاهای چینی مثل «دیم سام» دارد. اگر دوست دارید حالا که تا کوالالامپور آمده اید طعم غذاهای بین المللی ژاپنی را هم بچشید مستقیم به سمت رستوران هایانا بروید. در بیسترو ۱۶۰ هم غذاهای دیگری برایتان فراهم است که غذاهایی با طعم های مختلف دارد.
هتل در ۵۰ کیلومتری فرودگاه بین المللی کوالالامپور قرار دارد و فاصله اش تا برج های دوقلوی پنروناس ۱ کیلومتر است.

امکانات هتل گرند میلینیوم

فکس، کپی، مرکز بیزنس، اتاق جلسه، باشگاه، ماساژ، کرایه اتومبیل، خدمات ۲۴ ساعته، آسانسور، پارکینگ عمومی رایگان و … .

مشخصات

  • تعداد اتاق: ۴۶۸

مشخصات تماس