ویزای تایوان

ویزای تایوان

بسته به هدف سفر مورد نظر شما، چند نوع ویزای اصلی صادر شده توسط تایوان وجود دارد. یکی از این ویزاها، ویزای توریستی تایوان برای اقامت کوتاه مدت است و برای کسانی که برای تجارت، گردشگری، کنفرانس ها، رویدادها، آموزش ها و فرصت های شغلی سفر می کنند صادر می شود. شرایط کلی دریافت ویزا شامل ارائه پاسپورت، اثبات توانایی مالی، اثبات سفر و مواردی از این دست می شود تا کنسولگری تایوان از تمامی مواردی که برای یک سفر گردشگری بین المللی برای افراد خارجی مورد نیاز است، مطمئن شود.در حال حاظر فقط ویزای تجاری تایوان قابل اقدام است.

 انواع ویزای تایوان :
1-ویزا توریستی
2-ویزا تجاری
3-ویزا تحصیلی
4-ویزا کار

ویزای تجاری تایوان : از زمانی که برای مسافرها برای ویزا اقدام میشود با توجه به عنوان درخواست ویزا بین 14 تا 30 روزکاری ویزا صادر میشود، که این ویزا 3 ماه از زمان صدور اعتبار دارد و 30 روز اجازه اقامت در تایوان صادر میشود.

اگر هم برای ویزا کار اقدام میکنید باید متناسب با شغل و تحصیلات خود با یافتن کار مناسب در تایوان از کارفرما بخواهید برای شما دعوتنامه کاری صادر کند  تا بتوانید برای ویزا اقدام کنید

هزینه دریافت ویزای تایوان

همه متقاضیان ویزا باید هزینه ویزای تایوان را بپردازند. با این حال، روش پرداخت بسته به نمایندگی دیپلماتیک خاص تایوان متفاوت است. برخی از متقاضیان دریافت این ویزا ممکن است نیاز به پرداخت توسط بانک داشته باشند، در حالی که برخی دیگر فقط پرداخت هزینه ویزا را به صورت نقدی دقیق می پذیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید 02188447629

 

مدارک لازم برای اخذ ویزای تایوان :

1-اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
2-دعوتنامه
3-مدارک شغلی (جواز کسب-روزنامه رسمی-گواهی اشتغال به کار-تاریخ شروع به کار به میزان حقوق به دلار قید شود)
4-نامه درخواست ویزا
5-مانده حساب بانکی با مانده بالای 5000 دلار
6-3 قطعه عکس3*4  پشت زمینه سفید جدید
7-سوابق کاری با طرف تایوانی
8-بیزنس کارت شرکت تایوانتی و فرم تعهد نامه
9-مدارک مربوط به هتل
10-پر کردن فرم مربوط به مشخصات فردی

 

 چه دلایلی باعث میشه ویزا از طرف کشور تایوان صادر نشود:

1-اطلاعات نادرست وارد کردن در فرم
2-اسناد غیر وافعی ارایه دادن
3-نداشتن سابقه کافی در سفر
4-عدم اثبات توانایی مالی

  نکات مهم در مورد اخذ ویزا تایوان :

کشور تایوان برای ایرانی ها ویزا توریستی صادر نمیکندو تمامی درخواست ها مربوط به شغل و حرفه مسافر میباشد به همین دلیل لازم است که مسافرین محترم دعوتنامه معتبر ارایه بدهند.
از آنجایی که تایوان در ایران سفارتخانه ندارد شما باید از طریق کارگذاری معتبر برای دریافت ویزا اقدام نماییدکه آژانس فصل پاییزی سفر به عنوان نماینده تایید شده میتوتند به شما در گرفتن ویزا کمک کند.