ویزای سنگاپور

درگذشته برای دریافت ویزای سنگاپور شرایط متفاوتی بود. از آنجایی که سنگاپور در ایران فاقد سفارت است مسافران از طریق آژانس‌های مسافرتی برای دریافت ویزا اقدام می‌کردند و چون در ایران امکان تحویل آن وجود نداشت، در فرودگاه کشور مالزی آن‌ را دریافت می‌کردند.

برای مشاوره جهت اخذ ویزای سنگاپور با کارشناسان فصل پاییزی سفر تماس بگیرید.

اما امروزه با وجود ویزای الکترونیکی سنگاپور به راحتی میتوان ویزای این کشور را دریافت نمایید. 

ویزای الکترونیکی سنگاپور یک نوع ویزای جدید است که توسط اداره مهاجرت و بازرسی سنگاپور (ICA) معرفی شده است. سیستم ویزای الکترونیکی یک روش آنلاین برای درخواست ویزا برای ورود از هر نقطه از جهان است که برای تعدادی از کشورها از جمله سنگاپور این نوع ویزا قابل دریافت است . یکی از مزایای E-Visa سرعت انجام است چراکه می‌توانید به سرعت از طریق اینترنت در هر زمان و هر مکان به صورت آنلاین اقدام نمایند. 

 

 

مدارک ویزای سنگاپور الکترونیکی:

  • اسکن پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار دارای امضای مسافر(دقت داشته باشید فقط اسکن مورد قبول است، عکس از روی پاسپورت مورد قبول نباشد.) 
  • اسکن عکس۶×۴ پشت زمینه سفید لباس رنگی 
  •  گواهی اشتغال به کار به لاتین داخل سربرگ شرکت مربوطه که مبلغ حقوق ماهانه مسافر به دلار درج شده باشد. 
  •  کامل کردن اطلاعات  فرم مشخصات فردی سنگاپور  4 صفحه ای با خودکار آبی رنگ به لاتین و ضمنا امضای آخر فرم مسافر می بایست با امضای داخل پاسپورت مسافر مطابقت کامل داشته باشد. 
  • رزرو هتل دارای شماره رفرنس به همراه اسم و فامیل مسافر(هتل فقط درحد رزرو) 
  • بلیط رزرو رفت و برگشت (بلیط فقط درحد رزرو) 

 

متقاضیان محترم از گرفتن بلیط،رزرو هتل و قرارهای کاری قبل از صدور ویزا خودداری نمایند و جهت ورود به کشور مقصد حتما واچر هتل پرداخت شده اصلی به اندازه مدت زمان اقامت در بلیط رفت و برگشت و بیمه مسافرتی همراه داشته باشند در غیر اینصورت مسئولیت زیان های مادی و معنوی آن به عهده ی خود درخواست کننده و مسافر می باشد.

مسافرین محترم درصورت سفر قبلی به سنگاپور حتما باید 6 ماه تمام از سفر قبلی خود گذشته باشد تا بتوانند مجددا ویزا اخذ نمایند. 

شروع پروسه کاری، بعد از تسویه حساب کامل می باشد و شنبه و یکشنبه و روزهای تعطیلی سفارت جزو روز کاری به حساب نمی آید.

نرخ پرداختی ویزا به حواله ارزی می باشد و مبلغ آن بصورت ریالی روز محاسبه و دریافت میگردد و درصورتیکه مبلغ ریالی اعلام شده در همان روز که نرخ گرفته شده پرداخت نگردد؛ روز بعد با نرخ حواله جدید محاسبه خواهد شد. 

ضمنا مسافرین محترم به توضیحات روی برگه ویزا شامل اعتبار ویزا و نحوه تمدید اقامت و تاریخ ورود حتما توجه فرمایند. 

ویزای الکترونیکی سنگاپور دو ماه اعتبار و 14 روز اقامت را داراست و طی ده روز کاری صادر می شود.