الیت ورلد تقسیم

Elite World Istanbul Taksim

معرفی و تصاویر

الیت ورلد تقسیم (Elite World Istanbul Taksim

این هتل 5 ستاره در حدود 50 متری میدان تقسیم، اتاق هایی با جکوزی خصوصی و وای فای رایگان ارائه می دهد. دارای یک اسپا با خدمات کامل و گزینه‌های غذاخوری گسترده از جمله ۲ رستوران، یک کافه و یک بار. بیمارستان تکسیم اچیبادم تنها 650 متر با هتل فاصله دارد.

اتاق های هتل الیت ورلد استانبول دارای طعم نئوکلاسیک هستند. حمام‌های لوکس با سنگ مرمر، فرش‌های زیبا و تلویزیون‌های صفحه‌تخت دیواری به‌عنوان استاندارد ارائه می‌شوند. تلویزیون تعاملی در هر اتاق موجود است.

در رستوران الیت غذاهای کلاسیک از غذاهای ترکی و جهان را بچشید. روز را در Lobby Lounge و Lobby Bar جشن بگیرید یا در The Brasserie با منوهای سبک از خود لذت ببرید. با منوی غنی قهوه، می توانید از شرکت قهوه با سبکی شبیه کافه های کلاسیک ایتالیایی دیدن کنید. اگر به دنبال سلامتی خالص هستید، Fit Bar را امتحان کنید، جایی که می توانید غذاهای سبک، آب میوه های تازه و نوشیدنی های انرژی زا را امتحان کنید.

امکانات تفریحی در استانبول الیت ورلد شامل استخر سرپوشیده موزاییکی، استخر کودکان و مرکز تناسب اندام است. حمام ترکی مرمر نیز موجود است.

هتل الیت ورلد استانبول در فاصله کوتاهی از خیابان منحصر به فرد استقلال قرار دارد. فرودگاه آتاتورک 23.6 کیلومتر و فرودگاه استانبول 49 کیلومتر با هتل فاصله دارد. ایستگاه مترو تکسیم، در فاصله 400 متری، دسترسی آسان به سایر مکان های شهر را فراهم می کند. مرکز همایش لطفی کردار، مرکز کنگره استانبول، سالن کنسرت Cemal Resit Rey و تئاتر Muhsin Ertugrul در فاصله 1.3 کیلومتری قرار دارند.

زوج‌ها به‌خصوص این مکان را دوست دارند – آن‌ها برای یک سفر دو نفره به آن امتیاز 9.0 دادند.

مشخصات

مشخصات تماس