دورا

DORA

معرفی و تصاویر

هتل دورا استانبول که در مرکز شهر استانبول واقع شده است، تنها 10 دقیقه پیاده تا میدان محبوب تقسیم فاصله دارد. این مؤسسه اتاق‌هایی با تهویه مطبوع با تجهیزات مدرن و اتصال وای‌فای رایگان در تمام محل‌های خود پیشنهاد می‌کند.

اتاق های مناسب برای افراد مبتلا به آلرژی در هتل دورا استانبول دارای تلویزیون ماهواره ای با صفحه LCD، بشقاب/دیگ بخار رایگان و یک سبد میوه هستند. Un coffre-fort pour ordinateur portable est également fourni. Les Chambres ofrent une vue sur la ville.

بوفه ماتین، vous pougeres savorer un copieux petit-déjeuner buffet. رستوران آلاکارته غذاهای ترکی و بین المللی را آماده می کند. Des boissons fraîcheissantes et des کنسرت ها از موسیقی دوس و حاضر در سالن بار دو. Un service d’étage est par alleurs assurer.

این مؤسسه دارای یک دفتر گشت و گذار و یک سرویس دربان است. La Reception ouverte 24h/24 peut organizer un service de vette aéroport moyennant des frais supplémentaires. به‌علاوه، یک اتوبوس رایگان در طول روز به میدان تقسیم می‌رود.

هتل دورا استانبول در 1.2 کیلومتری منطقه خرید معروف نیسانتاسی واقع شده است. ایستگاه مترو عثمانبی با 10 دقیقه پیاده روی به شما این امکان را می دهد که به راحتی به سایر مناطق شهر برسید. در نهایت، فرودگاه استانبول در فاصله کمتر از 50 کیلومتری قرار دارد.

مشخصات

مشخصات تماس