هتل لازونی

Lazzoni Hotel

معرفی و تصاویر

هتل لازونی (Lazzoni Hotel)

با خدمات در سطح جهانی در هتل Lazzoni، درمان افراد مشهور را دریافت کنید

شما واجد شرایط تخفیف Genius در هتل Lazzoni هستید! برای صرفه جویی در این ملک، تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد شوید.

هتل Lazzoni که در شاخ طلایی و در کنار مرکز کنگره هالیک قرار دارد، 10 دقیقه با ماشین از شهر قدیمی استانبول فاصله دارد. این هتل یک بار در تراس با منظره گلدن هورن و یک مرکز اسپا به مساحت 700 متر مربع با استخر سرپوشیده، حمام، سونا و امکانات ماساژ ارائه می دهد. وای فای رایگان در همه مناطق در دسترس است.

اتاق‌های هتل 5 ستاره Lazzoni به سبک نئو رنسانس دارای مبله‌ای زیبا هستند. هر کدام دارای مینی بار، تهویه مطبوع و تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای هستند. صندوق امانات ارائه شده است.

صبحانه روزانه به صورت بوفه ارائه می شود. رستوران موجود در محل، سایر وعده های غذایی را نیز با هزینه اضافی سرو می کند. بار روی پشت بام مشرف به شاخ طلایی در طول روز باز است و می توانید از نوشیدنی های با طراوت لذت ببرید.

مرکز خرید هیستوریا 6.5 کیلومتر و مرکز زورلو 7.5 کیلومتر با این ملک فاصله دارند. بیمارستان Acıbadem Taksim 6 کیلومتر و بیمارستان آمریکایی 7.5 کیلومتر فاصله دارند. میدان تقسیم در 9 کیلومتری ملک و مرکز کنگره هالیچ 10 دقیقه پیاده روی است. فرودگاه استانبول در 46 کیلومتری هتل قرار دارد.

 

مشخصات

مشخصات تماس