گرند جواهر

Grand Cevahir

معرفی و تصاویر

گرند جواهر (Grand Cevahir)

هتل Grand Cevahir دارای استخر سرپوشیده، فضای باز و مرکز تناسب اندام با تردمیل و وزنه های آزاد می باشد. اتاق‌های آن در 3.8 کیلومتری میدان تقسیم و 1.1 کیلومتری مرکز خرید Cevahir، تلویزیون صفحه‌تخت و وای‌فای رایگان دارند. این ملک شاتل رایگان ساعتی به میدان تقسیم و مرکز خرید جواهیر ارائه می دهد.

همه اتاق‌های دارای تهویه مطبوع جادار و مجهز به تلویزیون ماهواره‌ای و فضای استراحت با میز کار با نور مناسب و صندلی‌های راحتی شیک هستند. امکانات رفاهی و دمپایی برای هر حمام اختصاصی ارائه شده است.

رستوران دلیز یک بوفه صبحانه غنی ارائه می دهد. با انتخاب قهوه ایتالیایی و غذاهای خانگی، سالن لابی نقطه ملاقات ایده آلی است. میهمانان می توانند از غذاهای مدیترانه ای و ترکی در فضای داخلی شیک رستوران سلطان لذت ببرند یا با یک نوشیدنی با طراوت در تراس آن استراحت کنند.

فرودگاه آتاتورک 18 کیلومتر تا مرکز همایش هتل گرند جواهیر فاصله دارد. شیشلی کمتر از 10 دقیقه با ماشین از هتل فاصله دارد. مرکز خرید سیتی 2.2 کیلومتر و مرکز خرید پروفیلو 2.6 کیلومتر با ملک فاصله دارند. ایستگاه متروبوس شیشلی 1 کیلومتر و برج ترامپ 15 دقیقه پیاده فاصله دارند. پارکینگ رایگان در محل فراهم میباشد. فرودگاه استانبول 47 کیلومتر با هتل فاصله دارد.

مشخصات

مشخصات تماس