گرند هالیک

GRAND HALIC

معرفی و تصاویر

Grand Halic Goldenhorn از موقعیت ایده آلی در منطقه مرکزی بی اوغلو در استانبول بهره می برد و منظره ای از خور Corne d’Or را ارائه می دهد.میدان تقسیم و برج گالاتا با پای پیاده قابل دسترسی هستند. این مجموعه دارای استخر سرپوشیده و اسپا می باشد.

این هتل دارای اتاق‌ها و سوئیت‌های مجهز با سالن استراحت گوشه‌ای و تلویزیون صفحه تخت ماهواره‌ای است. هر یک از اقامتگاه ها مجهز به گرمایش، تهویه مطبوع و اتصال Wi-Fi رایگان هستند.

La piscine intérieure du Grand Halic Goldenhorn برای استراحت پس از یک روز گذراندن در شهر ایده آل است. این مؤسسه همچنین حمام سنتی، سونا، و امکانات ماساژ را پیشنهاد می‌کند.

Situé au dernier étage, le restaurant Adalı sert des mezzés Turks et ofre une Vue Sur les édifices centenaires d’Istanbul. می توانید راکی، لیکور انیسون، بیلیارد au bar dotte d’un، سور فوند کنسرت را میل کنید. Du café turc tradicionalnel est proposé au bar du hall Rude De Pera.

ایستگاه تراموای تونل، واقع در خیابان پرجنب‌وجوش استقلال، 5 دقیقه با Grand Halic Goldenhorn فاصله دارد. شما تنها 100 متر از ایستگاه فونیکولار Beyoğlu خواهید ماند که امکان دسترسی مستقیم به پل گالاتا را فراهم می کند. نزدیکترین مرکز تجاری، Le Demioren AVM، با 10 دقیقه پیاده روی قابل دسترسی است. مرکز همایش Lutfi Kırdar تنها 4 کیلومتر و مرکز خرید Cevahir در 5 کیلومتری هتل قرار دارند. پذیرش هتل نقشه حمل و نقل عمومی را در اختیار شما قرار می دهد. فرودگاه استانبول کمتر از 50 کیلومتر با شما فاصله دارد.

مشخصات

مشخصات تماس