خالیدیا پالاس

khalidiya palace

معرفی و تصاویر

هتل خالیدیا پالاس 5* (khalidiya palace)

 

خدمات در سطح جهانی را در کاخ Khalidiya Rayhaan by Rotana، ابوظبی تجربه کنید.

کاخ Khalidiya Rayhaan by Rotana در آب‌های فیروزه‌ای دریای خلیج عرب واقع شده و در نزدیکی کاخ ریاست‌جمهوری خیره‌کننده واقع شده است.

این ملک 5 ستاره 443 اتاق و سوئیت باشکوه را با طراحی مدرن خود که مکمل ارزش های فرهنگ معاصر عربی است، در محیطی بدون الکل ارائه می دهد.

مهمانان ما مطمئناً از طیف گسترده ای از فعالیت ها در اطراف استخر خیره کننده و ساحل خصوصی ما که توسط کارکنان واجد شرایط تفریحی ما پیشنهاد شده است لذت خواهند برد. تناسب اندام بدن ما و تیم متخصصان آن اطمینان حاصل می کنند که شما را در تمام مراحل اقامتتان تناسب اندام و سالم نگه می دارند.

سلامتی و ماساژ جدید ما تجربه آرامش‌بخش نهایی را با درمان‌های مختلف صورت و بدن ارائه می‌دهد که توسط درمانگران ما ارائه می‌شود. شش اتاق جلسه ما هر آنچه را که برای برگزاری رویدادها و کنفرانس های موفق نیاز دارند در اختیار مسافران تجاری قرار می دهد.

یک سفر آشپزی واقعی در فروشگاه های رستوران ما در انتظار است تا ذائقه شما را برآورده کند. روبه روی استخر آرامش بخش ما، کامون شما را به تجربه طعم های اصیل عربی دعوت می کند، در حالی که Horizon، سالن غذاخوری تمام روز ما، از شما استقبال می کند تا دوباره غذاهای بین المللی را در فضایی مدرن و شیک کشف کنید. The Lounge واقع در لابی، غذاهای سبک، لذت‌های شیرین غیرقابل مقاومت با رایحه‌های مختلف قهوه و نوشیدنی‌های سالم را برای چشیدن در حالی که رو به منظره خیره‌کننده استخر است، ارائه می‌دهد.

کاخ Khalidiya Rayhaan by Rotana 10 دقیقه با ماشین تا مرکز نمایشگاه بین المللی ابوظبی فاصله دارد. فرودگاه البطین 25 دقیقه با ماشین و فرودگاه بین المللی ابوظبی 30 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

مشخصات