ریتز کارلتون

ritz carlton

معرفی و تصاویر

هتل ریتز کارلتون 5* (ritz carlton)

 

به لطف خدمات انحصاری موسسه Ritz-Carlton، کوالالامپور – TravelEase Free Visa Getaway از درمان VIP بهره مند شوید.

Le Ritz-Carlton اتاق‌ها و اقامتگاه‌های مجلل و شیک را در محله Triangle d’Or کوالالامپور، 5 دقیقه پیاده تا مرکز تجاری Pavilion ارائه می‌کند. این مجموعه دارای استخر روباز، رستوران و بار است. اتصال Wi-Fi به صورت رایگان در همه اتاق ها در دسترس است.

مرکز تجاری Pavilion در 290 متری قابل دسترسی است، در حالی که مراکز تجاری Lot و Fahrenheit88 در 550 متری قابل دسترسی هستند. آکواریوم آکواریوم در 1.1 کیلومتری KLCC قرار دارد. فرودگاه بین المللی کوالالامپور در 64.1 کیلومتری واقع شده است.

اتاق‌های کوالالامپور ریتز کارلتون، بزرگ و شیک، دارای پنجره‌های بزرگی هستند که منظره‌ای پانوراما از شهر ارائه می‌کنند. همه اتاق ها مجهز به تلویزیون صفحه تخت هستند. حمام آنها از سنگ مرمر ساخته شده و دارای دوش و وان جداگانه است. دو خمیر دندان، یک مسواک و لوازم آرایش ارائه شده است.

سالن ورزشی و سونا در محل در اختیار شماست. همچنین می توانید در آبگرم هتل با ارائه درمان های مختلف استراحت کنید. پذیرش 24 ساعته باز است و خدمات دربان و چمدان را تضمین می کند. اتاق های جلسه نیز قابل اجاره است. کارکنان خوش‌آمد این مؤسسه به زبان‌های انگلیسی، چینی و مالزی صحبت می‌کنند. پرداخت از طریق UnionPay پذیرفته می شود.

این هتل دارای رستوران‌های متمایز دیگری نیز می‌باشد، از جمله کتابخانه‌ای که غذاهای بین‌المللی و آسیایی تصفیه شده و معاصر سرو می‌کند، سالن دو سالن برای طعم‌های معمولی، شیرینی‌پزی برای لذت‌های صنایع دستی و اتاق کبالت برای یک کپی از غذای بین‌المللی پتی ناهار.

مشخصات

مشخصات تماس