سیتی سیزن دبی دیره

City season hotel dubai

معرفی و تصاویر

هتل سیتی سیزن دبی (City Seasons Hotel Dubai)

هتل چهار ستاره در منطقه دیره – سیتی سنتر دبی در کشور امارات است . قیمت رزرو تور و اتاق در هتل 4 ستاره سیتی سیزن دبی بسته به تاریخ متفاوت و از طریق شرکت فصل پاییزی سفر قابل استعلام است. نزدیک ترین مرکز خرید به هتل سیتی سیزن دبی مجتمع تجاری سیتی سنتر دیره است و این هتل با میدان ساعت منطقه دیره  0.9 km فاصله دارد. از نظر مسافران هتل سیتی سیزن دبی بیشترین امتیاز این هتل مربوط به وای فای غیر رایگان (8.2 از 10) و کمترین امتیاز این هتل صبحانه (6.9 از 10) می باشد . این هتل میانگین امتیاز کلی عالی  را کسب کرده و ارزش خرید آن خوب می باشد. از جمله امکانات هتل سیتی سیزن دبی می توان به پارکینگ ، رستوران ، مرکز تناسب اندام ، اتاق های سیگار ممنوع ، 3 شاتل فرودگاه ، فامیلی روم ، اینترنت ، اسپا ، استخر ، اشاره کرد.

هتل سیتی سیزن دبی در مرکز دبی واقع شده و 500 متر از برج ساعت دیره و 5 دقیقه پیاده از ایستگاه مترو دیره سیتی سنتر فاصله دارد. هتل شامل استخر روباز و تراس حمّام آفتاب می باشد و اتاق ها نیز به تهویه مطبوع مجهّز هستند.

 

اتاق های جادار هتل با رنگ های خنثی و مبلمان چوبی مدرن تزئین یافته اند. اتاق ها دارای پنجره های از کف تا سقف با نمای پانورامیک از شهر شامل تلویزیون تخت با کانال های ماهواره ای می شوند.

رستوران New Season با غذاهای بین المللی و عربی با یک تراس سایه دار بیرونی منتظر شماست این هتل همچنین رستوران شیکی با غذاهای دریایی محلّی و رستوران ایتالیایی با جوّ Tuscan در اختیار دارد که با غذاهای خنگی و سنّتی از میهمانان پذیرایی می کند.

میهمانان می توانند در جکوزی استراحت کنند، یا سری به باشگاه سلامتی بالای پشت بام که امکانات ماساژ ارائه می دهد بزنند یا به باشگاه مجهز بروند. وای فای رایگان هم در مکان های عمومی موجود است.

سیتی سیزنز از فرودگاه بین المللی دبی 10 دقیقه با اتومبیل و از مرکز خرید معروف سیتی سنتر هم 5 دقیقه پیاده فاصله دارد. پذیرش 24 ساعته به همراه پارکینگ رایگان نیز در محل موجود می باشند.

دیره منطقه مناسبی برای مسافران علاقمند به تجارت، گردش و خرید لباس می باشد.

مشخصات

مشخصات تماس