holiday inn lesnaya hotel moscow Russia

معرفی و تصاویر

هتل Holiday Inn Moscow Lesnaya، An Ihg دارای 301 اتاق است و تنها در 250 متری کلیسای قدیمی معتقدان به نام سنت نیکلاس واقع شده است. این مسافرخانه خدمات 24 ساعته پذیرش و خدمات رخت‌کن را برای راحتی مهمانان ارائه می‌دهد.

اتاق ها دارای مینی بار یخچال، چای و قهوه ساز و تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای برای راحتی شما هستند. مهمانان همچنین می توانند از دوش و توالت مجزا و همچنین از امکانات رفاهی مانند سشوار و حوله استفاده کنند.

صبحانه سرو شد در رستوران. Beer Pairing با ارائه غذاهای امروزی در چند دقیقه از این هتل مسکو واقع شده است.

تخت و صندلی بلند برای کودکان موجود است. از طرف دیگر، مهمانان می توانند در یک باشگاه ورزش کنند. هتل Holiday Inn Moscow Lesnaya، An Ihg همچنین یک اتاق کنفرانس برای کسانی که برای کاری وارد می شوند فراهم می کند.

این اقامتگاه در منطقه Tverskoy، در فاصله چند قدمی ایستگاه متروی Belorusskaya – Zamoskvoretskaya Line واقع شده است. میدان سفید تقریباً 5 دقیقه با ماشین تا این هتل 4 ستاره فاصله دارد، در حالی که محل برگزاری رویداد مرکز نمایشگاه همه روسیه تقریباً 15 دقیقه با ماشین فاصله دارد. این ملک 25 دقیقه پیاده تا باغ ارمیتاژ مسکو فاصله دارد. نزدیکترین ایستگاه مترو تنها 600 متر با شما فاصله دارد.

مشخصات

مشخصات تماس